Lezing grot- & mijnduiken | 22 april

Op 22 april geeft gastspreker Ben Möhlmann een inspirerende presentatie over grot‑ en mijnduiken bij Aqua Bubblemakers Club in Brownies & downieS Almere Stad.

Een boeiende avond voor zowel technische duikers als sportduikers, vol praktijkverhalen, foto’s en ervaringen.

Ben Möhlmann duikt in mei 31 jaar en begon zijn duikcarrière bij de NOB, samen met zijn vader.
In de loop der jaren heeft hij zich ontwikkeld tot een ervaren technisch duiker en instructeur.
Hij is grotduikinstructeur, full trimix instructeur / instructeur trainer en rebreather instructeur trainer voor meerdere internationale duikorganisaties waaronder RAID.

Naast het opleiden van duikers is Ben actief betrokken bij grot- en mijnexploraties.
Hij neemt deel aan diverse internationale exploratieprojecten en organiseert zelf ook exploraties, waarbij nieuwe delen van grotten en mijnen in kaart worden gebracht.
Deze projecten vragen om een hoge mate van planning, teamwork en discipline, en vormen een belangrijk onderdeel van zijn duikactiviteiten.

Tijdens de presentatie deelt Ben zijn kennis en ervaringen aan de hand van praktijkvoorbeelden, foto’s en verhalen.

Onder andere de volgende onderwerpen komen aan bod:

•de verschillen tussen grot- en mijnduiken

•training, procedures en veiligheidsprincipes

•gespecialiseerde uitrusting en configuraties

•ervaringen uit exploratie- en duikprojecten

De avond is interessant voor zowel technische duikers als sportduikers die nieuwsgierig zijn naar deze uitdagende en indrukwekkende vorm van duiken.

Wij hopen jullie te mogen verwelkomen op 22 april voor een inspirerende en leerzame avond.

🕕 Daghap om 18:00 bij Brownies & downieS Almere Stad. (bij minimaal 15 personen, eigen rekening).

🍽️ Vandaag op het menu: stroganoff 😋

🕕 Inloop lezing: 19.00 uur

🌐 Meer details en aanmelden via de website >>

✅ Aanmelden is verplicht

👉 Ook niet‑leden zijn welkom en kunnen zich aanmelden via het formulier >>

#duiken#onderwater#scubadiving#duikers#scuba

Recente berichten